Jak to działa?

FAQ

Serwis Centrum-Brukarskie.pl powstał z myślą o zaoferowaniu najlepszych specjalistów z danej branży w najszybszym terminie i w najlepszej cenie. Wiemy jak trudno o konkretnego fachowca i wiemy, że dużo czasu zajmuje wyszukiwanie opinii o firmie czy specjaliście. Portal Centrum-Brukarskie.pl konsoliduje specjalistów z całej Polski i umożliwia ekspresowe i bezpłatne nawiązanie kontaktu ze sprawdzonym specjalistą lub firmą, która wykonuje usługi solidnie i w rozsądnej cenie.

Pomagamy nawiązać bezpośredni kontakt ze specjalistami w swojej dziedzinie. Wystarczy kliknąć przycisk zamów kontakt, wypełnić podstawowe dane w formularzu (koniecznie należy zaakceptować politykę przetwarzania danych osobowych) i oczekiwać na szybki kontakt.

Nawiązanie kontaktu jest bezpłatne. Zostawiasz zgłoszenie i w kilka minut otrzymujesz bezpłatny telefon od specjalisty. Nie płacisz ani grosza za nawiązanie kontaktu i rozmowę ze specjalistą. Dojazd zwykle wliczony jest w cenę.  Po wykonaniu usługi płatność następuje bezpośrednio u specjalisty. Nie pośredniczymy w obsłudze płatności. Przed płatnością ustal możliwość płatności innej niż gotówka.

Tak, jeśli uważasz, że stała współpraca to coś dla Ciebie skontaktuj się z nami bezpośrednio na adres info@centrum-brukarskie.pl

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z polityką bezpieczeństwa. Wysyłając formularz zgadzasz się na przekazanie danych do kontaktu specjaliście celem nawiązania kontaktu w związku z planowanym zleceniem/usługą. Twoje dane będą przetwarzane tylko w celu wykonania i realizacji kontaktu i/lub zlecenia/usługi.

1 KROK

Wpisz w wyszukiwarkę interesujące
Cię miasto

2 KROK

Uzupełnij formularz kontaktowy
wpisując dane

3 KROK

Odbierz telefon od
Naszego fachowca

Bezpośredni kontakt z wykonawcą – kliknij i przewiń na dół strony.