Siatki ogrodzeniowe

Siatka ogrodzeniowa jest jednym z najczęstszych wyborów jeśli chodzi o systemy ogrodzeniowe. Jest to  dosyć tanie rozwiązanie, które znakomicie sprawdza się w przypadku ogradzania domów i posesji, ale również oddzielania terenu przedsiębiorstw, boisk czy placów zabaw. Kolejną zaletą siatek ogrodzeniowych jest ich prosty montaż, który nie wymaga fachowców oraz specjalistycznych urządzeń.

Obecnie siatki ogrodzeniowe wykonywane są z użyciem najnowszych technologii. Do produkcji wykorzystywany jest drut ocynkowany, powlekany warstwą PCV, która czyni siatkę mrozoodporną, a także wytrzymałą na działanie promieniowania słonecznego oraz zapewnia jej odpowiednią odporność na korozję.

Przy zakupie siatki ogrodzeniowej warto zwrócić uwagę czy została ona wyprodukowana zgodnie z obowiązującymi normami PN-EN 10218-2.

Siatki ogrodzeniowe sprawdzają się również doskonale jako ogrodzenia działek budowlanych i rekreacyjnych, gruntów rolniczych, a także kojców dla zwierząt. Zwykle wykorzystywane są również do oddzielania obiektów sportowych, lasów, parków i poligonów wojskowych. Łatwość montażu i niski koszt siatki, czynią ją doskonałym wyborem w ogradzaniu placów budowy.

Nowe kolekcje!
JESIEŃ 2021

Sklep z kostką brukarską i ogrodzeniami. Ceny producenta, atrakcyjna i szybka dostawa. Nie płać za pośredników! Kupuj bezpośrednio
w naszym Centrum Brukarskim!

WYSYŁKA CAŁA POLSKA!